Odkaz primátorovi Košíc: Na magistrát prídeme!

Autor: Tomáš Benetin | 8.9.2016 o 9:31 | (upravené 8.9.2016 o 9:46) Karma článku: 7,01 | Prečítané:  1400x

Pred voľbami nám lezú do schránok, facebookov, novín a letákov a veľa krát sa stane, že vám vlezú do brány a vyklopkávajú na dvere. Nie, nehovorím o jehovistoch, ale o politikoch.

No keď príde na kontrolu výkonu ich mandátu, nechajú postaviť pred magistrát policajtov, ktorí nás budú preventívne šacovať ako by sme sa vrátili 30 rokov späť, či náhodou nemám pod tričkom strelnú zbraň. Budú stavať bariéry a koridory. Prečo to všetko? Až takto ďaleko musela zájsť kauza amatérskej parkovacej spoločnosti EEI, ktorá pri plnení harmonogramu riešenia statickej dopravy, ľudovo povedané parkovania, zbabrala všetko čo mohla a načo siahla. 

Preto stovky a pravdepodobne až tisícky ľudí chcú prísť 12.septembra na magistrát opýtať sa svojich volených zástupcov z Košíc: “Čo to pre boha robíte?”, “Koho záujmy hájite?”, “Ak by vám takáto firma stavala rodinný dom, zaplatili by ste? Chceli by ste s ňou mať zmluvu naďalej?”. Prítomnosť parkovacej spoločnosti EEI s doteraz neexistujúcou koncepciou si v Košiciach želá len pár stovák obyvateľov. Pár poslancov so zištnými záujmami, pár rezidentov, ktorí sú presvedčení o tom, že mesto parkovanie regulovať nevie, a pár pracovníkov magistrátu, ktorí veľmi na výber nemajú a musia ísť podľa starej známej hlášky: “Drž hubu a krok”. V každom meste kde sa EEI objavila im dávajú obyvatelia najavo, že si ich vo svojom meste neželajú. 

My ale prídeme. Občania sa zastrašovania z magistrátu a špeciálne zastrašovania od primátora nezľaknú. Budeme tam a budeme sa pozerať či hlasujete v prospech košičanov alebo v prospech pár jednotlivcov, ktorí si chcú robiť na druhom najväčšom meste na Slovensku biznis. A samozrejme si to budeme pamätať pri najbližších voľbách, keď si opäť nájdeme váš volebný leták plný krásnych farebných hesiel o slobode a transparentnosti či slušnosti na kriedovom papieri.

 

foto: kosicednes.sk

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin má k prezidentskej petícii bližšie, ako priznáva

Harabin sa zneužitia svojich údajov sa nebojí.


Už ste čítali?